قوانین و مقررات

1-مسئولیت اشتباه در انتخاب محصول و خریداری نمودن آن ، به دلیل بی دقتی کاربر ، بر عهده کاربر می باشد و امکان مرجوع کردن License و یا تعویض آن با نوع دیگر ، مطلقاً وجود نخواهد داشت. زیرا License ها بلافاصله پس از خرید، برای کاربر ارسال شده و امکان ارسال آن برای کاربر دیگری وجود ندارد. در طول رَوند خرید ، چندین بار نام محصول و مبلغ آن به شما نمایش داده خواهد شد. لطفاً دقت فرمائید تمام قیمت ها به تومان می باشد.
2-مسئولیت باطل شدن License به دلیل بی توجهی کاربر به توضیحات و راهنماهای موجود در سایت و موجود در e-Mail حاویِ License ، بر عهده کاربر می باشد. همچنین اگر مشکل احتمالی در License خریداری شده وجود داشته باشد ، چنانچه کاربر پیش از در میان گذاشتن مشکل با واحد پشتیبانی فنی ، خود به صورت سلیقه ای ، اقدام به رفع مشکل نموده باشد و باعث بروز مشکلات بیشتر شده باشد ، مسئولیت آن با کاربر می باشد.
3-مجموعه‌ی آرانکو فروشنده‌ی License ویندوز می باشد ؛ و سازنده‌ سیستم عامل نیست. مسئولیت هرگونه ناسازگاری سیستم عامل ویندوز با سخت افزار کاربر بر عهده آرانکو نمی باشد؛ از این روی ، به کاربران گرامی توصیه می شود ، پیش از خرید License ، از سازگاری سیستم عامل با سخت افزار خود مطمئن شوند و آنگاه اقدام به خرید License نمایند. با این وجود ، مجموعه‌ی آرانکو به جهت خدمت‌رسانی بهتر ، همواره سعی بر راهنمایی و کمک به کاربران گرامی را تا حد دانش و تجربه خود ، داشته و خواهد داشت.
4-مسئولیت از کار افتادن License و یا عدم Update آنتی ویروس به دلیل مشکلات اینترنت کاربر ، مشکلات و محدودیت‌های مخابراتی کشور و یا تحریم های بین المللی ، بر عهده آرانکو نیست و رفع آن ، خارج از اختیارات این مجموعه می باشد.
5-چنانچه مشکل کاربر در فعال‌سازی License آنتی ویروس ، با راهنمایی های آرانکو از طریق مکاتبه (e-Mail) حل نشود ، تنها راه بررسی مشکل بوجود آمده ، بررسی از راه دور با نرم افزار بین‌المللی Anydesk می باشد. مجموعه‌ی آرانکو ، هیچگونه پشتیبانی حضوری ندارد.
6-از آنجا که کمپانی های مایکروسافت ممکن است هر سال قوانین خود را تغییر دهند ، مجموعه‌ی آرانکو ناگزیر به پیروی از قوانین صادر شده است و اختیاری در اِعمال تغییرات در قوانین ندارد. بنابراین به کاربران گرامی یادآوری می شود که پس از خرید License ، اقدام به فعال‌سازی نمایند و از نگهداری License تا مدت‌ها خودداری کنند. زیرا ممکن است قوانین تازه ای از طرف کمپانی سازنده آنتی ویروس صادر شود که License ایشان را تحت تأثیر قرار دهد.
7-چنانچه پس از انجام مراحل خرید ، پرداخت شما ناموفق بود ، لطفاً پیش از ثبت خرید مجدد ، با واحد پشتیبانی فروش به صورت کتبی (E-Mail) یا چت زنده سایت تماس گرفته و مراتب را گزارش فرمائید. به هیچ عنوان اقدام به خریدهای پی در پی نفرمائید و تا تکلیف خرید ناموفق شما مشخص نشده است ، خرید جدیدی ثبت نکنید. امکان بازگشت وجه برای خریدهایی که بعداً مشخص شود که تراکنش موفق بوده اند اما کاربر گمان کرده که تراکنش ناموفق بوده است ، وجود ندارد.
8-چنانچه کاربر License آنتی ویروسی را خریداری نماید و پس از پرداخت وجه و دریافت محصول ، پشیمان شود یا متوجه شود که محصول را به اشتباه خریداری کرده است مبلغی که برای خرید محصول پرداخت نموده است ، بازگشت داده نخواهد شد.

9- چنانچه کاربر در فعال سازی License دچار مشکل شود و پیش از در میان گذاشتن مشکل با پشتیبانی فنی سایت ، اقدام به انتخاب و خرید محصول جدیدی نماید ، هیچ مبلغی بازگشت داده نخواهد شد.
10- چنانچه کاربر بیش از حد از لایسنس استفاده کند (حتی یک دستگاه بیشتر) لایسنس به طور کامل قطع می گردد. به صورتی که گارانتی لایسنس ابطال خواهد شد و هزینه به هیچ عنوان بازگشت داده نمی شود.
11- گارانتی فقط و فقط در صورتی اعمال می شود که لایسنس خریداری شده اکتیو نشود. و همانطور که در بند 5 توضیح داده شد اگر به دلیل تحریم یا مشکلات ارتباطی لایسنس غیر قابل استفاده شود هیچ مسئولیتی بر عهده آرانکو نیست.
12- اینکه کاربر به اشتباه لایسنسی را خریداری کند یا در خرید تعداد کاربر و لایسنس اشتباه کرده باشد هیچ مسئولیتی بر عهده مجموعه آرانکو نیست و بازگشت وجه به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.
13-چنانچه بند جدیدی ضرورت داشته باشد در این قسمت اضافه خواهد شد.